Тільки Вселенський Патріархат втілює вселенськість Православ’я, - Президент Греції

05.02.2020 13:48 0

Тільки Вселенський Патріархат втілює вселенськість Православ’я/ Таку заяву 2 лютого зробив президент Греції Прокопіс Павлопулос під час церковних урочистостей у місті Каламата.

Президент побував в Каламаті з нагоди свята шанованої в цьому місті ікони Богородиці – Панагії Іпапанті, повідомляє «Релігійна правда» Orthodox Times.

Звертаючись до митрополита Філадельфійського Мелітона, грецький лідер заявив: “Я, як і всі православні греки, відчуваю свій обов’язок перед Вселенським Патріархатом – особливо у ці важкі часи. Ми – православні греки і Церква Греції – хочемо відстоювати роль Вселенського Патріархату перед усіма православними християнами, і ми повинні постійно рухатися від слів до справ”.

У слові-відповіді митрополит Мелітон від імені Патріарха Варфоломія подякував Павлопулосу за його внесок в єдність Вселенського Патріархату і Елладської архієпископії і за підтримку Константинопольського престолу в «критичні часи».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/78797/

Следующая новость
Предыдущая новость

Почему многие люди устанавливают дома фильтры для очистки воды Лучший способ получения прибыли за веселье в Azino777 Стабилизированный мох из Норвегии Греко-католицький священик ініціював клуб любителів-мотоциклістів і став членом Товариства байкерів-священиків Угорщини Сканер Argox AS-8000: компактное устройство для считывания штрих-кодов

Публикации