Теофіл ІІІ визнав, що існує небезпека для статус-кво Єрусалима

22.01.2020 6:38 0

Теофіл ІІІ визнав, що існує небезпека для статус-кво Єрусалима

Представники Англіканської Церкви зустрілися в Йорданії з православним Патріархом Єрусалима. Теофіл ІІІ визнав, що існує небезпека для статус-кво цього міста з боку радикальних груп переселенців, які загрожують християнській спадщині. Він подякував англіканцям за підтримку і солідарність.

“Ми стоїмо перед безпрецедентною загрозою з боку радикалів, які активно прагнуть ослабити багатокультурний, багатоетнічний та багатоконфесійний ландшафт Єрусалима”, – сказав Теофіл ІІІ, говорячи про єврейський переселенців, які викуповують нерухомість у східному Єрусалимі. “Ситуація може призвести до того, що паломникам та місцевим християнам перешкоджатимуть потрапити до базиліки Гробу Господнього”, – додав він.
Єрарх також зазначив, що у подоланні труднощів дуже допоможе єдність Церков і християнських спільнот Святої Землі, а також підтримка релігійних лідерів усього світу. “Атака на одну з наших спільнот – це атака на всіх нас”, – сказав патріарх. Він запевнив, що англіканська спільнота і Православна Церква утішаються багатовіковим зв’язком, який важливий для обох сторін. “Поколіннями ми були особливою підтримкою одні для одних”, – сказав він. Про це інформує Католицький оглядач з посиланням на Vaticannews.va.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/78590/

Следующая новость
Предыдущая новость

Еврейская шакшука на завтрак - это то, что от вас точно не будут ждать ваши близкие Купить лобовое стекло на любую модель Выбираем качественные часы - Rolex Daytona Великолепный каталог продукции для детей и их мам Аудиосказки для вашего малыша

Публикации