Свято-Введенський чоловічий монастир МП вшанував російських воїнів

11.05.2020 18:39 0

Свято-Введенський чоловічий монастир  МП вшанував російських воїнів

Київський Свято-Введенський чоловічий монастир Московського Патріархату розмістив на своїй сторінці в соцмережі текст на вшанування російських загиблих воїнів.

Цей монастир на вул. Московській, 42 відомий тим, що парафіянином цього храму є голова СБУ Іван Баканов. Про це інформує сайт «Новинарня».

Текст на “поминання полеглих воїнів” Введенський монастир РПЦ в Україні оприлюднив у суботу, 9 травня. У дописі кілька разів згадані саме (і лише) російські воїни.

“Жодна країна не поховала стільки воїнів, скільки – Росія. Воїном був перший російський святий, благовірний князь Борис… І в найстрашнішій війні, яку вела Росія, яка в той час відкинула Бога, чесно билися тисячі віруючих і тисячі навернулися до віри”, – зазначено в дописі.

“До речі, це саме той монастир, парафіянином якого є голова СБУ Іван Баканов, друг дитинства Зеленського і керівник “95-го кварталу”. Він сам зізнався в інтерв’ю “Главкому”, що ходить до цього монастиря”, – нагадав у соцмережі громадський діяч і релігіє знавець Андрій Ковальов.

Привертаючи увагу до поминання російських воїнів монастирем МП в Києві, Ковальов зауважив: “Ніби і немає кровопролитної війни, яку розв’язав Путін. Ніби і не вбиває російська зброя українських воїнів і мирних мешканців на Донбасі. Ніби російський окупант не окупував Крим і частину Донбасу”.

“Монахи в цьому монастирі, мабуть, думають, що живуть в Росії! В якій ще країні світу це можливо?

Цікаво, чи Служба безпеки України зацікавиться такими публікаціями монастиря Московського Патріархату в Україні й візьметься за перевірку монастиря і його публікацій, чи Баканов буде покривати свою парафію і не дозволить цього?” – запитує релігієзнавець.

Додамо, що у скріншоті повідомлення монастиря, яке оприлюднив сайт "Новинарня", йшлося саме про російських воїнів. Тепер у пості монастиря на фейсбуці йдеться про воїнів СРСР.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/80144/

Следующая новость
Предыдущая новость

Красивую посуду - в каждый дом Почему масло для дерева OSMO немецкого состава может защитить доску на многие десятилетия Как быстро и выгодно избавиться от отходов Сделать праздник запоминающимся поможет «Yes!Catering» Политики и духовенство УПЦ пришли к выводу: «Продолжение насильственного втягивания Украины в европейское сообщество является преступлением»

Публикации