Святині в Мецці та Медині вперше в історії закрили через коронавірус

21.03.2020 9:09 0

Головні святині для мусульман — Велика мечеть в Мецці та Мечеть пророка в Медині - були закриті вперше в історії через пандемію коронавірусу нового типу COVID-19.

Про це повідомляє НВ з посиланням на Al Arabiya.

Зазначається, що вірянам заборонено заходити та молитися в святині з 20 березня.

Святині закриті на невизначений час.

Число випадків інфікування COVID-19 в усьому світі станом на вечір 19 березня перевищило 244 тис. осіб. На планеті понад 170 країн і територій, де виявили вірус — серед них і Україна.

Більше 86 тис. осіб у всьому світі вже вилікувалися від захворювання, спровокованого новим коронавірусом, тоді як кількість смертей перевищила 10 тис.

В Україні підтверджено 26 випадків захворювання COVID-19: в Чернівецькій області - п’ятнадцять, в Житомирській — два, в Київській області - два (18 березеня стало відомо, що один із них — це нардеп Сергій Шахов), в Києві - три, в Донецькій області - один, в Дніпропетровській області - два, в Івано-Франківській — один.

До 3 квітня в Україні оголошено карантин.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/79335/

Следующая новость
Предыдущая новость

Канадская печь «Булерьян» - это самое выгодное решение! Быть уверенным в качестве – заказывать работы на «Курсовичок» Характеристика имплантации зубов Веселые приключения с Crazy Monkey на портале ArvadaCasino Блюда грузинской кухни с доставкой на дом в Харькове

Публикации