Священники зможуть вільно пересуватися в умовах жорсткого карантину

04.04.2020 21:49 0

Священники зможуть вільно пересуватися в умовах жорсткого карантину

Про це голова Нацполіції Ігор Клименко сказав під час відеоконференції з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, яка відбулася в суботу, 4 квітня.

Священників закликали уникати прямого контакту із віруючими і віруючих між собою під час організації богослужінь чи задоволення релігійних потреб віруючих.

Зі свого боку, глави церков запропонували уряду включити священнослужителів і церковнослужителів до переліку осіб, на яких не поширюються обмеження щодо пересування в умовах карантину, з метою забезпечення проведення богослужінь і їх відеотрансляцій.

Учасники відеоконференції домовилися узгодити чіткі правила організації релігійних святкувань у квітні 2020 року з метою забезпечення санітарних вимог і убезпечення віруючих від ризику інфекційного зараження, враховуючи світову пандемію коронавірусу COVID-19.

Крім цього, релігійні діячі наголосили на необхідності вирішення питання щодо продовження надання допомоги нужденним, передусім безхатькам, щоб вони і надалі отримували від релігійних і благодійних організацій безкоштовну їжу і змогли вижити в умовах карантину.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/79557/

Следующая новость
Предыдущая новость

Китайские бани – специфика воздействия и польза для организма У храмах УПЦ КП відбувся флешмоб «Соборне многоліття», присвячний 95-й річниці Собору УАПЦ Где купить готовый сейф или заказать его изготовление Самый большой выбор напольных покрытий со скидками Готовим пиццу!

Публикации