Священники УГКЦ в Італії закликали вірних прийти до храмів

24.05.2020 6:59 3

Священники УГКЦ в Італії закликали вірних прийти до храмів

«Ми чекаємо на вас у храмі!» - з таким закликом звернувся владика Діонісій Ляхович та священники Екзархату для українців УГКЦ в Італії у своєму відеозверненні. Вони адресували своє послання до вірних у перші дні другої фази карантину в Італії.

«Настав час приступити до Таїнства Сповіді і Святого Причастя, хоча і з певними застереженнями. У нас будуть обмеження, які на цей час змінять наші звички, але вони можуть стати черговою нагодою проявити любов і повагу одне до одного по-іншому», – відзначають священники.

Священники звертають увагу, що будуть зміни і особливі умови в храмі, але це не має стати на перешкоді проявам нашої віри та любові до Бога та ближніх в особливих обставинах.

Душпастирі запевняють, що Церква не перестає думати як про безпеку душі, так і про безпеку тіла, яке для нас є храмом Духа Святого.

«Храм – це місце де тебе чекають!» – наголошують священнослужителі.

В Італії на сьогодні існує 146 парафій і служить 64 священники на чолі з владикою Діонісієм Ляховичем.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/80317/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сканер Argox AS-8000: компактное устройство для считывания штрих-кодов Эксклюзивные бонусы для геймеров, которые привыкли рисковать Подарили цветы в коробке, а вы не знаете, что с ними делать, тогда мы вам расскажем Накрутить подписчиков на Телеграмм канал Утепление фасада дома пенопластовыми листами – самый оптимальный способ

Публикации