Священник у Неаполі з даху костелу та з гучномовцем служить Меси для вірян

27.03.2020 14:19 0

Священник у Неаполі з даху костелу та з гучномовцем служить Меси для вірян

Для мешканців італійського міста Неаполь, які не можуть брати участь у Месі в костелах через епідемію коронавірусу, о. Франческо Гравіно, парох однієї з місцевих парафій, винайшов нетиповий спосіб вирішення цієї проблеми.

Як повідомляє польське видання Gosc.pl, священник підготував усе необхідне для звершення Меси, виніс все це на дах костелу, взяв мікрофон і колонки й служив Літургію, яку слухали вірні з його парафії з балконів своїх будинків.

Для інтернет-видання tempi.it (Мілан) о. Франческо зауважив, що його парафіяни з ентузіазмом сприйняли такий спосіб участі в Месі. 18 березня папа Франциск закликав християн до проказування вервиці у день св. Йосифа. Отець Гравіно вирішив встановити колонки на даху костелу, щоб люди мали змогу чути трансляцію з каналу TV2000. Дуже багато людей вийшло на балкони для слухання молитви папи, і це спонукало о. Гравіно організувати подальші заходи – спільну молитву «Ангела Господнього», відправу Хресної дороги, а потім й служіння самої Меси. Ті, які не мали змоги під час Меси стояти на балконах, слухали її з допомогою он лайн трансляції, яку також організував о. Франческо через свій мобільний телефон на сторінці у Фейсбук. Він запевнив, що за сприятливої погоди продовжить практикувати такий незвичний спосіб Богослужіння.

Світлина незвичної Меси облетіла весь світ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/79431/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где можно заказать курсовую работу Индивидуальный трансфер из аэропорта «Суварнабхуми» Эффективная реклама на улицах Азартный отдых в казино Вулкан с круглосуточным доступом Мнение президента «Евротерминала» Павла Лисицина о ситуации на контейнерном рынке в 2020 году

Публикации