Священник та вірні УПЦ МП на Волині не пустили похоронну процесію в храм

22.01.2020 4:28 0

Священник та вірні УПЦ МП на Волині не пустили похоронну процесію в храм

У Сусвалі Володимир-Волинського району священик Московського Патріархату з прихожанами та старостою не впустили похоронну процесію до храму.

Про це розповів інтернет-виданню «ВолодимирМедіа» житель села Сусваль. Він повідомив про те, що священик з прихожанами та старостою Московського Патріархату відмовилися впустити у храм похоронну процесію, пише ВолиньPost.

"У селі помер чоловік, батько голови Оваднівської ОТГ. Його мали відспівувати у місцевому храмі. Але коли процесія прийшла до дверей церкви, вони виявилися зачиненими. Як виявилося настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці ієрей Богдан Гнатюк з прихожанами та старостою відмовилися впустити священика та людей, які прийшли провести в останню путь покійного. Була викликана поліція для розв’язання конфлікту. Панахиду довелося відправляти на вулиці", - розповів житель села.
Нагадаємо, у селі Сусваль триває конфлікт навколо храму щодо перереєстрації громади як юридичної особи. Як повідомляли у Волинській ОДА, громада офіційно змінила підлеглість і перейшла з УПЦ (МП) до ПЦУ. У Володимир-Волинській єпархії УПЦ МП ж вважають, що охоронний договір щодо збереження церкви, підписаний з настоятелем Богданом Гнатюком, на сьогодні є дійсним, і це «на законних підставах дає йому право захищати свій храм».
«Такий же договір, не анулювавши попередній, Міністерство культури та релігії України укладає з новопризначеним священиком ПЦУ. Виникає прецедент, який поглиблює протистояння», – йдеться у повідомленні єпархії.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/land_and_property_problems/78591/

Следующая новость
Предыдущая новость

Руководство для Посетителей Участка Джиншанлин Великой Китайской Стены: Изготовление пакетов и печать логотипов на заказ Глава УГКЦ: "Коли переможемо гріх... переможемо несправедливого агресора" Бетономешалка - устройство и применение Большой выбор качественного пенополистирола по выгодным ценам

Публикации