Священник придумав унікальний спосіб окроплення свяченою водою в умовах карантину

20.05.2020 20:58 0

Священник придумав унікальний спосіб окроплення свяченою водою в умовах карантину

Священник з Мічигану у США став зіркою соцмереж після того, як у мережі поширилися фото його благословень під час пандемії коронавірусу. Воно й не дивно, адже робить він це за допомогою водяного пістолета. Так священнику вдається дотримуватися безпечної дистанції з парафіянами. Про це інформує Радіо Максимум.

Світлини 70-річного отця Тіма Пелка викладає спільнота католицької парафії в фейсбуці St. Ambrose Parish. Щоб дотримуватися заходів безпеки, священнослужитель носить маску і рукавички.

Зазвичай віряни під'їжджають до нього прямо на машині, відчинивши вікно.

Фотографії були зроблені на Великдень. В основному священник освячував великодні кошики з їжею.

Освячення.jpg

За словами самого священника, ідея з водяним пістолетом спала йому на думку, оскільки він захотів потішити дітей. Він також заздалегідь порадився зі своїм знайомим лікарем, щоб упевнитися, що задумка з пістолетом буде безпечною для всіх.

Священник Тім підкорив світ своїм унікальним способом розбризкувати святу воду.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/80274/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие станции для очистки сточных вод Відомості про релігійну та етнічну приналежність українців як виняток можуть передаватися в Європол Компания «3DGURU» предлагает качественные услуги 3D печати Глава УГКЦ у Краматорську: «Парафії УГКЦ Східної України є дорогоцінними перлинами в короні Вселенської Церкви» Хотите купить пластиковые окна в Одессе? Обращайтесь в компанию «Алиас-Одесса»!

Публикации