Світ сьогодні потребує більш справедливої економічної системи, - Патріарх Святослав

15.05.2020 23:49 0

Світ сьогодні потребує більш справедливої економічної системи, - Патріарх Святослав

15 травня в ефірі програми «Відкрита Церква» на «Живому ТБ» у розмові з журналісткою Сонею Кошкіною Глава УГКЦ не обійшов теми економічної кризи, яку зараз переживає світ. Він акцентував на тому, що сьогодні слід по-іншому, по-новому, будувати культуру і цивілізацію: «Кожна криза – це добра нагода почати щось заново».

«Ми бачимо, що санітарна криза породжує економічну кризу. Чимало хто говорить про рецесію світової економіки, яка може перерости в глобальну економічну кризу і може бути гіршою, як в часи великої депресії на початку ХХ століття. Вартує замислитися над тим, що нам необхідно будувати більш справедливу економічну систему у світі. Нам важливо зрозуміти, яким чином справедливо розподіляти наші ресурси», — наголосив Патріарх Святослав.

Він застеріг від небезпеки глобального голоду: «Дуже мене стурбувала заява одного з речників ООН, який говорив про небезпеку голоду у світі. У ній говориться про те, що може бути голод біблійних масштабів. Ми мусимо відчувати тих, хто потерпає від несправедливого розподілу ресурсів у світі», — переконаний Глава УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/80216/

Следующая новость
Предыдущая новость

А вы уже знаете, где можно получить справку формы 003-В/у быстро и без проблем? Лучшие способы укрепления склонов Агресія після вживання алкоголю: причини Курс валюти у Львові Научиться рисовать может каждый

Публикации