Суспільні телеканали і радіо транслюватимуть Хресну ходу та Великодню Службу з Ватикану

10.04.2020 18:49 12

Суспільні телеканали і радіо транслюватимуть Хресну ходу та Великодню Службу з Ватикану

Суспільні канали «UA: Перший», «UA: Культура», «UA: Крим», регіональні мовники, а також «Українське радіо» і радіо «Культура» транслюватимуть Хресну дорогу за участю Святішого Отця Франциска та Великодню Службу Божу та Апостольське благословення для Риму й усього світу. Окрім того регіональні філії в Житомирі та Запоріжжі організують трансляції наживо за допомогою пересувних телевізійних станцій із місцевих храмів.

Про це повідомляє прес-служба Суспільного, пише Детектор медіа.

У п’ятницю, 10 квітня, о 22:00 (за київським часом) «UA: Перший», «UA: Культура», «UA: Крим», регіональні канали, які мовлять на супутнику, «UA: Донбас» і «UA: Закарпаття», «Українське радіо» і радіо «Культура» транслюватимуть Хресну дорогу за участю Святішого Отця Франциска в Колізеї.

На телеканалах трансляція йтиме із сурдоперекладом.

Коментуватимуть молитву ведучий Кирило Караченцев, журналістка й літургійна органістка Ольга Галаненко та священник Римсько-Католицької Церкви Сергій Панченко.

У неділю, 12 квітня, о 12:00 «UA: Перший», «UA: Культура» (у повторі о 14:00), всі регіональні канали, «Українське радіо» і радіо «Культура» транслюватимуть Великодню Службу Божу та Апостольське благословення для Риму й усього світу (Urbi et Orbi) Святішого Отця Франциска.

Коментуватимуть трансляцію ведучий Кирило Караченцев та отець Сергій Панченко в супроводі сурдоперекладу.

Також у суботу, 11 квітня, на телеканалі «UA: Житомир» та на сайті мовника онлайн наживо транслюватимуть Богослужіння із Семінарійського костелу Святого Йоана з Дуклі римо-католицької церкви в Житомирі. Свята Меса Пасхальної Вігілії Воскресіння Господа Ісуса Христа розпочнеться о 20:00 і триватиме до 22:00.

У неділю, 12 квітня, «UA: Житомир» транслюватиме наживо римо-католицьке та православне Богослужіння з місцевих храмів:

• о 9:00 — Богослужіння зі Свято-Михайлівського кафедрального собору Православної Церкви України з нагоди свята Входу Господнього в Єрусалим;

• о 10:30 — Свята Меса із Семінарійського костелу Святого Йоана з Дуклі Римо-Католицької Церкви.

Команда «UA: Запоріжжя» щовихідних показує наживо Літургії. Цього тижня на каналі та онлайн на сайті дивіться такі Богослужіння:

• 11 квітня о 20:00 — Пасхальна Вігілія із Санктуарія Отця Бога Милосердного в Запоріжжі;

• 12 квітня о 09:00 — Божественна Літургія шостої неділі Великого посту з місцевого Кафедрального собору Святої Трійці.

Додамо, що через стрімке поширення у світі спричиненої коронавірусом хвороби COVID-19 Ватикан відмовився від присутності вірян на великодніх урочистих заходах.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/79646/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выгодные тарифы на поставки интернета в Киеве Каким должен быть профессиональный массажный стол? Идеальный праздник для вашего ребенка в JUMP PARK Плитка Tubadzin для вашего интерьера Качественные и стильные очки по лучшим ценам

Публикации