Сурогатне материнство є підступним способом зневаги материнства, - Патріарх УГКЦ

10.01.2020 6:28 0

Сурогатне материнство є підступним способом зневаги материнства, - Патріарх УГКЦ

З лихом сурогатного материнства боряться у цілому світі. І всі, хто хоче купити собі дитину в Європі, на жаль, їдуть сьогодні в Україну.

Про це заявив Патріарх УГКЦ Святослав Шевчук під час проповіді у другий день Різдвяних свят, коли Церква звертає особливу увагу на дар родини.

«Господь Бог від початку створення людини сотворив людину як чоловіка і жінку. Саме Бог був творцем людського подружжя. Подружжя, родина, сім'я як вірна плідна і нерозривна єдність чоловіка і жінки існували набагато швидше, ніж народи, держави чи інші людські спільноти. Тому ми називаємо сім'ю засадничою базовою клітиною людського суспільства», – цитує слова першоєрарха Департамент інформації УГКЦ.

За його словами, в останні часи з’явилося чимало темних сил, які несуть загрозу існуванню інституту сім’ї. І одним із дуже підступних способів зневаги материнства є сурогатне материнство.

«Мабуть, багато хто з вас чув термін "сурогатне материнство", коли через ті чи інші обставини українська жінка за гроші змушена зачинати у своєму лоні нове життя на продаж. Змушена торгувати своїм материнством, змушена юридично підписати таке зобов'язання, яке де-факто означає рабство цієї жінки. З цим лихом боряться у цілому світі. І всі, хто хоче купити собі дитину в європейських країнах, на жаль, їдуть сьогодні в Україну», – наголосив Глава УГКЦ.

«І можна собі уявити драму тої жінки, яка мусить віддавати те дитя, яке вона виносила і народила. Важко уявити драму тої дитини, яка відривається від своєї матері, яка зігрівала це дитятко своїм теплом, і мусить згідно з тим рабським контрактом бути проданою в чужу сім'ю», – зазначив Предстоятель.

На його думку, наше суспільство ще повністю не усвідомило горе української матері, яка змушена торгувати своїм материнством.

«Нехай Новонароджений Спаситель допоможе нам відкрити святість і гідність материнства, святість і гідність родини, допоможе нам у нашій державі все зробити, щоби жодна рука, жодного ірода не наважилася забрати життя дитяти, яке Бог сьогодні дарує усім нам!», – побажав усім Патріарх УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/78454/

Следующая новость
Предыдущая новость

Самая вкусная пицца в Киеве с доставкой Быстрые грузоперевозки в Днепре Общая структура и принцип начисления и вывода актуальных средств в онлайн казино Игровые автоматы Золотой Кубок Специализированный пансионат для больных деменцией в Киевской области

Публикации