Стіну з людських кісток виявили археологи під церквою в Бельгії

18.02.2020 18:29 0

Стіну з людських кісток виявили археологи під церквою в Бельгії

Археологи розкопали стіни з людських кісток у соборі Сен-Баво в містечку Гент, Бельгія. Зазначають, що жахливі споруди створили у XVII ст. з останків, яким на той момент було 200 років.

Стіни складалися зі стегнових і гомілкових кісток дорослих людей. Порожнечі між ними заповнили черепами, в більшості випадків розтрощеними, повідомляє Україна молода з посиланням на The Brussels Times.

Дослідники припустили, що стіну збудували під час розчищення старого цвинтаря, що завалився. Ймовірно, жителям міста знадобилося місце для нових могил, і старі вирішили знищити. Але скелети не можна було просто викинути, бо церковна традиція і віра у воскресіння забороняли такий вандалізм, тому їх склали в якусь подобу стінки.

Бельгія_2.jpg

"Такого явища у Бельгії ми ще не зустрічали, - сказала керівник проєкту Жанієк Де Грізе. - Маємо схожі приклади в інших країнах, наприклад катакомби Парижа. Але в цьому випадку знахідка Гента не стане туристичною пам'яткою. Кістки приберуть".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/78944/

Следующая новость
Предыдущая новость

Американский сорт кофе Magnum: для истинных ценителей Кредит онлайн с плохой кредитной историей Принтер зажевывает бумагу – решение проблемы Профессиональный семейный адвокат Оригинальные кеды Converse

Публикации