США закликають Росію припинити в окупованому Криму репресії проти ПЦУ і мусульман

19.02.2020 11:08 3

Сполучені Штати закликають Росію припинити в окупованому Криму репресії проти українських і мусульманських релігійних організацій.

Про це заявив під час телефонної пресконференції у вівторок посол США при ОБСЄ Джеймс Гілмор, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Ми знаємо, що російська влада у Криму проводить репресії проти ПЦУ захоплюють там її храми. Це надзвичайна проблема… Сполучені Штати закликають Росію вернути ПЦУ собори і дозволити членам релігійних громад проводити там богослужіння", - заявив посол США при ОБСЄ.

Він також наголосив на неприпустимості переслідувань та репресій у Криму мусульманських релігійних організацій, включаючи кримськотатарські.

Як повідомлялося, у Сімферополі пограбували приміщення Кафедрального собору святих рівноапостольних Володимира і Ольги.

Предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній 19 листопада закликав уряд ухвалити рішення щодо вирішення питання власності на приміщення собору і єпархіального управління в м. Сімферополі.

Арбітражний суд Центрального округу Калуги 14 листопада відхилив касаційну скаргу представників Кримської єпархії Православної церкви України. Представники ПЦУ намагалися оскаржити рішення російського Міністерства майнових і земельних відносин Криму про розірвання договору оренди собору в центрі Сімферополя.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/78947/

Следующая новость
Предыдущая новость

Чем отличаются фирмы-упаковщики автозапчастей? В Украине выходят книги о современном взгляде на шариат и кораническом принципе совещания Лучшие способы укрепления склонов Игровой портал для избранных - слоты для настоящих победителей Увеличение отдачи бизнеса с программами BAS, «1С:Підприємство»

Публикации