Сьогодні владиці Філарету виповнився 91 рік

24.01.2020 0:09 0

Сьогодні владиці Філарету виповнився 91 рік

23 січня колишній Патріарх УПЦ КП, а нині почесний патріарх ПЦУ Філарет відзначає день народження. Йому виповнився 91 рік.

Предстоятель ПЦУ Епіфаній, незважаючи на непрості стосунки, які склалися на сьогоднішній день між ними, привітав владику Філарета. Привітання опубліковано на сайті ПЦУ.

“Дорогий Владико!

Прийміть вітання з нагоди Вашого Дня народження. Ваша праця, яка стала важливим підґрунтям для здобуття Українською Церквою Томосу про автокефалію, назавжди стане для нас прикладом служіння та жертовності.

Нехай Всемилостивий Господь благословить нас єдністю, сподобить Вас і надалі бути відданим Божій правді та справі утвердження нашої єдиної незалежної автокефальної помісної Української Православної Церкви. Бажаю Вам мудрості від Бога, здоров’я та всього, що на благо».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc_kp/78636/

Следующая новость
Предыдущая новость

Виват-Украина - качественная наградная продукция для любого мероприятия На что стоит обратить внимание при покупке кондиционера Ортопедическая обувь – удобство и комфорт На Тернопільщині біля храму УГКЦ вивісили списки, хто скільки не здав на ремонт Американский сорт кофе Magnum: для истинных ценителей

Публикации