Собори і Лавра Києва роблять його одним із найпопулярніших міст світу для туристів

12.01.2020 2:28 0

Собори і Лавра Києва роблять його одним із найпопулярніших міст світу для туристів

На популярному туристичному порталі Big 7 Travelопублікували рейтинг країн, які обов'язково потрібно відвідати в новому десятилітті. Київ став другим з півсотні місць світу, в яких варто побувати.

Зокрема, автори рейтингу вважають, що в найближчі 10 років українська столиця стане одним з найбільш перспективних туристичних напрямків. Київ рекомендують відвідати заради давньої історії, найкрасивіших соборів, поєднання Київської Русі, радянської епохи новітньої української історії.

Крім того, приїхавши в Київ, можна відвідати Чорнобиль, який знаходиться досить недалеко від столиці. Пам'ять про Чорнобильську катастрофу досі жива в суспільстві.

Автори рейтингу додають, що Україна – велика і цікава країна, про яку у світі до сих пір дуже мало знають. Вона вражає своєю культурою, традиціями та історичною спадщиною.

У першу десятку рейтингу також увійшли Гваделупа (Кариби), Київ (Україна), Бостон (Массачусетс, США), Сан-Хосе (Коста-Ріка), Новий Орлеан (Луїзіана, США), Мельбурн (Австралія), Белфаст (Північна Ірландія), Салар де Уюні (Болівія), острів Капити (Нова Зеландія), Сінгапур. Про це інформує Znaj.ua.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_and_culture/78484/

Следующая новость
Предыдущая новость

Особенности конкурсов прогнозистов, проводимых платформой Ставка ТВ Интересует утепление, отделка или ремонт под ключ балконов и лоджий? Обращаетесь в компанию Алиас-Днепр! Микола Томенко: «Музей Мазепи з’явиться у лаврі за будь-яких обставин» Как правильно выбрать фотографа для фотосессии на яхте? Стоматологическая помощь с помощью современных технологий в Киеве

Публикации