«Сліди Христової любові»: На Чернігівщині прихильники УПЦ МП побили священника ПЦУ

18.02.2020 5:49 0

«Сліди Христової любові»: На Чернігівщині прихильники УПЦ МП побили священника ПЦУ

На Чернігівщині у селі Припутні Ічнянського району невідомі побили священника Православної Церкви України Леонтія Пустовойта, призначеного настоятелем місцевої церкви, яка за рішенням суду перейшла з підпорядкування Московського Патріархату до ПЦУ.

Про це “Новинарні” в неділю, 16 лютого, повідомив громадський діяч, історик Ростислав Мартинюк.

“Отець Леонтій прибув до церкви, переданої рішенням суду до складу ПЦУ, для проведення уставного Богослужіння. У присутності московського попа на нього налетіли кримінальники й нанесли травми середньої тяжкості”, – розповів Мартинюк.

Активіст додав, що отця Леонтія побили біля ґанку церкви в присутності клірика Московського Патріархату.

“Зараз отцю Леонтію наклали шви на рану, люди збираються дати відсіч московським бандюкам.

Підозри щодо організації бандитського нападу падають на ніжинського бізнесмена – фанатика РПЦ, чада єпископа Московської Патріархії Климента (Вечері)”, – зазначив Мартинюк у соцмережі.

За його словами, за кілька днів до нападу, після остаточного рішення суду щодо передачі храму в Припутнях до ПЦУ на основі волевиявлення місцевої громади, в селі були помічені люди на дорогому позашляховику.

“За свідченням людей, бойовиків до Припутнів завезли ще два дні тому, і вони жили у відлученого громадою московського попа”, – зазначив активіст.

Сам отець Леонтій Пустовойт на відео розповів, що громада в Припутнях перереєстрована, “маємо всі правовстановчі документи на руках, однак в храм увійти не можемо. Представники УПЦ МП спільно з кримінальними елементами перешкоджають волевиявленню місцевої громади».

З слів священнослужителя, він не намагався увірватися до храму, лише хотів виконати юридичні процедури, але був побитий на сходах церкви.

“Сліди їхньої “любові Христової” можете побачити на моєму обличчі”, – сказав о. Леонтій, продемонструвавши садна й синці на обличчі.

У фейсбуці він оприлюднив виписку з держреєстру про реєстрацію Свято-Різдво-Богородицької парафії ПЦУ в Припутнях.

Як відомо, протистояння навколо храму в селі Припутні триває з 2019 року і вже супроводжувалося сутичками прибічників УПЦ МП та ПЦУ.

Після надання Томосу ПЦУ до Помісної Церкви перейшли майже 600 парафій Московського Патріархату, однак у багатьох випадках цей процес супроводжується судовими процесами.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/78924/

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрые заработки на азартных играх Заказать наружную рекламу для бизнеса Православный сайт со всей необходимой информацией Квартира начинается со входной двери Что такое НетГейм?

Публикации