Сільському костелу на Тернопільщині повернули втрачену 70 років тому давню церковну книгу

14.01.2020 15:38 0

Сільському костелу на Тернопільщині повернули втрачену 70 років тому давню церковну книгу

До костелу у селі Білобожниці, що у Чортківському районі на Тернопільщині, повернули втрачену сімдесят років тому давню церковну книгу. Про це повідомив лікар Олександр Степаненко з Чорткова, пише сайт 0352.

«Тішуся, що сьогодні посприяв ініціативі шляхетних людей – поверненню історичної богословської книги до костелу у Білобожниці, – розповів Олександр Степаненко. – Це велика Меса католицької церкви – ота об’ємна книга, яка лежить перед вівтарем під час богослужіння. Видана у 1862 році у Відні. Належала костелу у Білобожниці до його руйнування у радянські часи, про що свідчить позначка на першій сторінці. І от, через 70 з лишнім років повернулася вже до новозбудованого костелу у Білобожниці.Книгу прийняв парох Білобожницької єпархії, декан Чортківський отець Маріян Попеляр.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/inheritance/78514/

Следующая новость
Предыдущая новость

На аукціоні продають церкву УПЦ Огромный выбор чехлов для Xiaomi Redmi Note 4 и не только Кухонная мебель из натурального дерева Что посмотреть в Керчи Международные эксперты высоко оценили финансовую разведку Украины, - Игорь Черкасский

Публикации