Штраф від 34 тисяч до 170 тисяч грн. загрожує священнику УПЦ МП за порушення правил карантину

03.04.2020 22:39 0

У Нововолинську на Волині священнику УПЦ МП виписали адміністративний штраф за порушення правил карантину – на Службі були присутні люди без масок.

Благочинний Нововолинської округи Володимир-Волинської єпархії УПЦ МП, протоєрей Олександр Горевич отримав штраф за пунктом “більше 10 осіб в приміщенні”. Однак у Церкві зазначають, що служба проходила просто неба. Про це інформує Релігійна правда.

Відео Богослужіння опублікував у Facebook депутат Турійської районної ради Володимир Красуля. Він вказує на те, що люди перебували на безпечній відстані один від одного.

Відповідно до Кодексу про адміністративні порушення, священнику загрожує штраф у розмірі від 34 тисяч до 170 тисяч грн. Чи буде знайдено правопорушення, встановить судовий розгляд.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/79537/

Следующая новость
Предыдущая новость

Глава УГКЦ у Краматорську: «Парафії УГКЦ Східної України є дорогоцінними перлинами в короні Вселенської Церкви» Большой выбор межкомнатных дверей Как не ошибиться, приобретая межкомнатные двери? Оригинальные изделия Adidas Как создать авторский онлайн-курс: пошаговый план работы

Публикации