Школа «Всесвіт» з Житомира стала салезіянською

27.01.2020 16:38 3

Передача прав власності на Україно-італійську приватну школу "Всесвіт" I-II-III ступенів м. Житомира від благодійного фонду "Арка" до «Делегатури Ордену Святого Франциска Сальського Львівської Митрополії Римо-Католицької Церкви в Україні відбулася 24 січня 2020 р.

Після декількох років співпраці та підготовки відповідний документ підписали представник фонду Віталій Нагалевський та о. Мар’ян Куц, настоятель делегатури ордену салезіян. Також змінюється формулювання назви навчального закладу: замість «україно-італійська» тепер буде «салезіянська». Про це повідомляє Комісія у справах душпастирства молоді РКЦ.

Школа "Всесвіт" була створена у 1994 р. з величезного бажання групи батьків та за допомогою італійських меценатів, щоб забезпечити дітям цілісну освіту і виховання на базі християнських цінностей. Від початку роботи керівництво закладу зробило своєю метою духовно-моральне виховання дітей, сприяння інтелектуальному розвитку, створення умов для реалізації індивідуальних здібностей і талантів кожного учня. На сьогодні у «Всесвіті» здобувають освіту близько 200 дітей.

Програма навчання у «Всесвіті» включає обов’язкову для кожної української школи державну програму, спецпрограму з вивчення італійської та англійської мови, а також широкий вибір факультативів, гуртків за інтересами. Система «класс-група» забезпечує цілісність навчального процесу, бо навчальний клас поєднаний з групою продовженого дня, під час якого здійснюються розвиваючі програми. З 2007 році в освітньому закладі запроваджено інклюзивну освіту, відбувається включення дітей з особливими потребами в загальний навчально-виховний процес.

Школа «Всесвіт» стане однією з великої мережі салезіянських навчальних закладів, заснованої класиком західно-християнської педагогіки італійським святим священником Доном Боско. Усього в світі працюють 636 салезіянських шкіл, з яких 178 – у країнах Євросоюзу.

Освіта у салезіянських школах побудована на основі національних та європейських цінностей. Виховання дітей та молоді ґрунтується на селезіянській превентивній системі, яка спрямована на те, щоб не допустити зіткнення молоді з негативним досвідом. За цією методологією виховні завдання досягаються не заборонами та обмеженнями, а атмосферою, заснованою на любові та повазі до дитини. Активне дозвілля, співпраця з батьками та іншими католицькими школами Європи допомагає урізноманітнити та поглибити навчально-виховний процес.

Як йдеться у повідомленні, в Україні вже активно працюють подібні навчальні заклади. В Одесі, до прикладу, працює загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад «Нарнія»; у Львові – НВК «Школа-гімназія «Шептицьких», визнана однією з найкращих гімназій України, та професійно-технічний Молодіжний навчальний центр імені святого Івана Боско. Зараз ведуться перемовини з міською владою про зміну місцезнаходження школи.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/theology/78676/

Следующая новость
Предыдущая новость

Магазин качественной европейской обуви Выбор и правильный уход за гидрокостюмом Стильная одежда Неймара О преимуществах ламината Balterio Качественная и тихая стиральная машина Bosch

Публикации