Ще одна Православна Церква найближчим часом визнає ПЦУ, - Ростислав Павленко

21.04.2020 11:39 0

Ще одна Православна Церква найближчим часом визнає ПЦУ, - Ростислав Павленко

Найближчим часом Православну Церкву України може визнати ще одна авторитетна православна Церква. Такий висновок можна зробити зі слів народного депутата від "Європейської Солідарності" Ростислава Павленка, повідомляє «Прямий».

"У нас протягом року є ще дві Церкви, які визнали автокефалію ПЦУ окрім Вселенського Патріархату це Елладська Церква – одна з найбільш авторитетних в православному світі – і друга за честю Олександрійська церква.

Зараз через епідемію, на жаль, кілька інших… Здається ми з вами говорили у якійсь програмі, я казав, що будуть хороші новини – якраз про Олександрію я мав на увазі. То скажу також – будуть ще хороші новини, але спочатку мають Церкви повернутися до нормального богослужіння, до нормальних літургійних процесів", - сказав Павленко у програмі "Про особисте" з Наталкою Фіцич.

Нагадаємо, 14 лютого 2020 року Румунська Православна Церква визнала законність надання томосу ПЦУ. 8 листопада 2019 року глава Олександрійського Патріархату Феодор вперше згадав митрополита Київського Єпіфанія під час Літургії, перелічуючи предстоятелів помісних православних Церков.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/79846/

Следующая новость
Предыдущая новость

Стоматология Люми-Дент в Киеве на Оболони Обменный пункт наличных в Харькове Большой выбор кровельных материалов на www.кровельные-материалы.in.ua Как правильно остеклить балкон в Домодедово: основные особенности Прекрасный женский пол и онлайн казино Вулкан

Публикации