Сестри милосердя УПЦ МП роздавали у Києві одноразові маски

29.03.2020 23:09 0

Сестри милосердя УПЦ МП роздавали у Києві одноразові маски

Сестри милосердя Марфо-Маріїнської обителі УПЦ МП м. Києва 28 березня роздали на вулицях столиці одноразові маски, засоби дезінфекції рук, брошури з рекомендаціями щодо профілактики коронарівуса і молитвою, натільні хрестики, Євангелія, молитовники та духовну літературу.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

«Для зміцнення віри і з огляду на всю серйозність і складність епідобставини, перш за все, ми приготували для роздачі одноразові маски і засоби дезінфекції рук. І, звичайно, пам’ятку з Молитвою про позбавлення від згубної епідемії, які з радістю брали перехожі, — розповіли сестри милосердя. — А також хрестики, іконочки, книги Євангелія від Марка, Ази Православ’я, молитовники».

Сестри милосердя повідомили, що за період карантину роздали 2000 одноразових масок та продуктові набори для нужденних, надали матеріальну і духовну допомогу.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/charity/79454/

Следующая новость
Предыдущая новость

Белоснежная улыбка – залог успеха Выездное ресторанное обслуживание: секрет идеального праздника Переезды и перевозка мебели Как перевести деньги с epayments на карту приватбанка Широкоформатная печать баннеров в Одессе

Публикации