Сайти УПЦ МП крутять минулорічні відео з Митрополитом Онуфрієм, якого вже три тижні ніхто не бачив

06.05.2020 4:28 24

Сайти УПЦ МП крутять минулорічні відео з Митрополитом Онуфрієм, якого вже три тижні ніхто не бачив

На третій тиждень після Великодня Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП та на фейсбук-сторінці Чернівецько-Буковинської єпархії, яку до призначення Предстоятем очолював Онуфрій, опублікували його проповідь про жон-мироносиць.

Проте це минулорічне відео, показане в ефірі телеканалу «Інтер» (11 травня 2019) у програмі «Слово Предстоятеля».

Останній раз очільник Московського Патріархату в Україні митрополит Онуфрій з'явився на публіці 14 квітня, коли він привітав віруючих зі Страсною седмицею. Фотографій чи відео з Великоднього Богослужіння 18-19квітня так і не було оприлюднено, лише розповсюджено офіційне привітання, яке невідомо коли було записано повідомляє Церкваріум.

Перед тим низка ЗМІ оприлюднила інформацію, що митрополит Онуфрій та митрополит Антоній госпіталізовані у Центр Серця Бориса Тодурова, у спеціальні т.з. «бокси Новінського», з підозрою на коронавірус. Відтоді митрополит Онуфрій не з’являвся на публіці. Сам Новінський повідомив, що в нього підтверджено коронавірус. Нещодавно також було оприлюднено відео з промовою митрополита Павла, намісника Києво-Печерської лаври, зняте начебто після його виписки з Олександрівської лікарні. Дату запису цього відео теж встановити неможливо. На ньому митрополит Павло у зеленому облачені, яке традиційно не використовується ані на Страсному, ані на Світлому тижні. Ймовірно, відео було записано на Вербну неділю (12 квітня), тобто завчасно, але оприлюднено пізніше (20 квітня).

«Коли в УПЦ МП постійно приховують суспільно значущу інформацію щодо своїх захворілих, постає питання - а куди подівся сам Предстоятель цієї Церкви? Який стан його здоров’я? Чи здатен він керувати Церквою? Якщо не здатен - то хто керує УПЦ МП і на якій канонічній підставі? На жаль, поки що ані громадськість, ані віряни цієї церкви не мають відповідей на ці питання», - зазначає видання Церкваріум.

Сайт Києво-Печерської лаври, до речі, теж цьогоріч виставляв минулорічні Великодні привітання Предстоятеля Церкви Московського Патріархату в Україні, митрополита Онуфрія 30 квітня 2019 року.

«Традиційно на другий день Світлого Христового Воскресіння після звершення Пасхальної вечірні Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія привітали з Великоднем священнослужителі та паства Київської єпархії УПЦ», - йшлося у новині, датованій квітнем 2019 року.

Раніше на головній сторінці сайту Києво-Печерської Лаври його упорядники розмістили привітання з Великоднем від іменні настоятеля монастиря митрополита Павла, яке також датується 2019 роком.

Як повідомляла РІСУ, головні Великодні Богослужіння в УПЦ МП відбулися без присутності Митрополита Онуфрія, хоча й Українська Православна Церква Московського Патріархату заперечила таємну госпіталізацію митрополитів Онуфрія і Антонія через коронавірус.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/80048/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор утюгов с автоотключением Христианские календари на 2021 год Онлайн кредитование от компании Shvidkokredit Накрутить подписчиков на Телеграмм канал Оздоровление в прикарпатской Сходнице: отели и санатории курорта

Публикации