Сайти УПЦ МП крутять минулорічні відео з Митрополитом Онуфрієм, якого вже три тижні ніхто не бачив

06.05.2020 4:28 24

Сайти УПЦ МП крутять минулорічні відео з Митрополитом Онуфрієм, якого вже три тижні ніхто не бачив

На третій тиждень після Великодня Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП та на фейсбук-сторінці Чернівецько-Буковинської єпархії, яку до призначення Предстоятем очолював Онуфрій, опублікували його проповідь про жон-мироносиць.

Проте це минулорічне відео, показане в ефірі телеканалу «Інтер» (11 травня 2019) у програмі «Слово Предстоятеля».

Останній раз очільник Московського Патріархату в Україні митрополит Онуфрій з'явився на публіці 14 квітня, коли він привітав віруючих зі Страсною седмицею. Фотографій чи відео з Великоднього Богослужіння 18-19квітня так і не було оприлюднено, лише розповсюджено офіційне привітання, яке невідомо коли було записано повідомляє Церкваріум.

Перед тим низка ЗМІ оприлюднила інформацію, що митрополит Онуфрій та митрополит Антоній госпіталізовані у Центр Серця Бориса Тодурова, у спеціальні т.з. «бокси Новінського», з підозрою на коронавірус. Відтоді митрополит Онуфрій не з’являвся на публіці. Сам Новінський повідомив, що в нього підтверджено коронавірус. Нещодавно також було оприлюднено відео з промовою митрополита Павла, намісника Києво-Печерської лаври, зняте начебто після його виписки з Олександрівської лікарні. Дату запису цього відео теж встановити неможливо. На ньому митрополит Павло у зеленому облачені, яке традиційно не використовується ані на Страсному, ані на Світлому тижні. Ймовірно, відео було записано на Вербну неділю (12 квітня), тобто завчасно, але оприлюднено пізніше (20 квітня).

«Коли в УПЦ МП постійно приховують суспільно значущу інформацію щодо своїх захворілих, постає питання - а куди подівся сам Предстоятель цієї Церкви? Який стан його здоров’я? Чи здатен він керувати Церквою? Якщо не здатен - то хто керує УПЦ МП і на якій канонічній підставі? На жаль, поки що ані громадськість, ані віряни цієї церкви не мають відповідей на ці питання», - зазначає видання Церкваріум.

Сайт Києво-Печерської лаври, до речі, теж цьогоріч виставляв минулорічні Великодні привітання Предстоятеля Церкви Московського Патріархату в Україні, митрополита Онуфрія 30 квітня 2019 року.

«Традиційно на другий день Світлого Христового Воскресіння після звершення Пасхальної вечірні Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія привітали з Великоднем священнослужителі та паства Київської єпархії УПЦ», - йшлося у новині, датованій квітнем 2019 року.

Раніше на головній сторінці сайту Києво-Печерської Лаври його упорядники розмістили привітання з Великоднем від іменні настоятеля монастиря митрополита Павла, яке також датується 2019 роком.

Як повідомляла РІСУ, головні Великодні Богослужіння в УПЦ МП відбулися без присутності Митрополита Онуфрія, хоча й Українська Православна Церква Московського Патріархату заперечила таємну госпіталізацію митрополитів Онуфрія і Антонія через коронавірус.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/80048/

Следующая новость
Предыдущая новость

Оборудование и мебель для салонов красоты Самые популярные приложения для взлома мобильных игр на Андроид Країна чудових краєвидів, тюльпанів та сирів запрошує вас на навчання Мінкульт закликає УПЦ пояснити чергову співпрацю її митрополита з владою "ЛНР" Мебель недорого в Киеве

Публикации