Садовий запросив Патріарха Варфоломія відвідати Львів

08.01.2020 0:28 0

Садовий запросив Патріарха Варфоломія відвідати Львів

Керівник Адміністрації міського голови Львова Євген Бойко передав Вселенському Патріарху Варфоломію листи-запрошення до Львова від міського голови Андрія Садового і дітей з різних навчальних закладів та установ. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Від імені громади міста запрошую Вас відвідати та особисто благословити місто Львів як один із давніх православних кафедральних центрів, а сьогодні — місто міжрелігійного порозуміння», — зазначено у листі.

Також мер запросив Патріарха підтримати та взяти участь в організації в місті Львові у 2020 році екуменічного симпозіуму, що об’єднає усіх християн довкола ідеї захисту екологічної системи та природних ресурсів.

Патріарх на запрошення відповів: «Україна близько в моєму серці. Тому я багато знаю про ваше місто. Ви все робите для того, щоб я приїхав. Я приїду, але не знаю коли».

З нагоди річниці отримання Томосу Константинополь відвідала українська делегація у складі Митрополита Львівськиого ПЦУ Макарія, вікарія Київської єпархії ПЦУ владики Лаврентія, о Валерія Семанця, о. Василя Лиля, Володимира Сизона та директора департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради Євгена Бойка.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/78426/

Следующая новость
Предыдущая новость

Як правильно вибирати ляльку? Квартирный переезд: «Абрикос» превратит проблему в праздник Как организовать детский праздник – руководство к действию Реабилитационный центр в Киеве Золотые крестики в Украине со скидкой

Публикации