Рятуючи сарну, у ДТП загинув ректор духовної семінарії в Кошаліні

15.01.2020 12:19 0

Рятуючи сарну, у ДТП загинув ректор духовної семінарії в Кошаліні

У понеділок загинув у автокатастрофі Войцєх Войтовіч, ректор Вищої духовної семінарії в Кошаліні. Йому було 44 роки. Про це повідомляє видання In Poland.

Голова Конференції ректорів вищої єпархіальної та релігійної семінарії, ректор Кошалінської семінарії загинув у автомобільній аварії, що сталася в понеділок, близько 17 год. на воєводській дорозі № 206 — між Нацлавом та Полянувом. Його машина врізалася у дерево.

За інформацією порталу osp.pl, чоловік намагався об’їхати косулю, яка вискочила на дорогу. Це підтверджують фотографії з місця аварії. На одній з них можна побачити тварину, що лежить обабіч дороги.

— Загинула людина, яка була кимось значно більшим, ніж ректор семінарії для єпархії. Теологічно, особисто та в будь-якому іншому відношенні він був особливим священиком. Однак ми віримо, що його життя в Бозі буде щасливим. Нехай спочиває з миром, — сказав єпископ Кошалінсько-Колобжезької єпархії Едвард Дайчак.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/78518/

Следующая новость
Предыдущая новость

Корейские бб-крема - растущая популярность среди украинок! Будівельна компанія «AVILA» Блюда грузинской кухни с доставкой на дом в Харькове Лучшие виртуальные развлечения «Игродом» - большое количество игр для детей, в которые можно играть в режиме онлайн

Публикации