Румунська Церква засудила плакати, де лікарі зображені святими

01.05.2020 12:39 0

Румунська Церква засудила плакати, де лікарі зображені святими

Румунська Православна Церква засудила плакати, на яких лікарі зображуються як святі борці з коронавірусом, оскільки вважає це богохульством і образою християнської іконографії. Влада столиці вже готова їх зняти.

Про це повідомляє theБабель з посиланням на Reuters.

Плакати авторства румунської дизайнерки Ванди Хутіра є частиною ширшої загальноєвропейської кампанії, що зображує лікарів у змішаному коміксовому та іконографічному стилі. Спочатку роботи, розвішані у місті, сприйняли тепло, але згодом у соцмережах з’явилися негативні коментарі.

Церква назвала плакати «просуванням антиутопічного бачення ситуації» і звинуватила їхню авторку в «неправильному поводженні» з іконографією.

«Це не просто богохульний вчинок, але й образа дуже почесної професії лікарів, які, як і всі ми, не вважають себе святими чи рятівниками і не вимагають публічного культу», — заявив речник Румунської Православної Церкви Василе Банеску.

Міська влада Бухаресту, зі свого боку, пообіцяла звернутися до рекламників з проханням замінити плакати на такі, що шанують лікарів і водночас не ображають релігійні почуття перехожих. При цьому зображення постерів не потребують затвердження з боку влади.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/80005/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбираем зимние ботинки: как выбрать правильно? Депутати пропонують скасувати перереєстрацію релігійних організацій Лучшая офисная мебель Качественные металлопластиковые окна от бренда Rehau Быстрые заработки на азартных играх

Публикации