Румунська Церква засудила плакати, де лікарі зображені святими

01.05.2020 12:39 0

Румунська Церква засудила плакати, де лікарі зображені святими

Румунська Православна Церква засудила плакати, на яких лікарі зображуються як святі борці з коронавірусом, оскільки вважає це богохульством і образою християнської іконографії. Влада столиці вже готова їх зняти.

Про це повідомляє theБабель з посиланням на Reuters.

Плакати авторства румунської дизайнерки Ванди Хутіра є частиною ширшої загальноєвропейської кампанії, що зображує лікарів у змішаному коміксовому та іконографічному стилі. Спочатку роботи, розвішані у місті, сприйняли тепло, але згодом у соцмережах з’явилися негативні коментарі.

Церква назвала плакати «просуванням антиутопічного бачення ситуації» і звинуватила їхню авторку в «неправильному поводженні» з іконографією.

«Це не просто богохульний вчинок, але й образа дуже почесної професії лікарів, які, як і всі ми, не вважають себе святими чи рятівниками і не вимагають публічного культу», — заявив речник Румунської Православної Церкви Василе Банеску.

Міська влада Бухаресту, зі свого боку, пообіцяла звернутися до рекламників з проханням замінити плакати на такі, що шанують лікарів і водночас не ображають релігійні почуття перехожих. При цьому зображення постерів не потребують затвердження з боку влади.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/80005/

Следующая новость
Предыдущая новость

Эконом такси во Львове Пряжа по самой выгодной цене Лучшие бонусные программы от казино Слот Азарт ждут вас! УПЦ долучилась до свята річниці створення Національної поліції Что посмотреть в Керчи

Публикации