РПЦ розпочала дискредитацію Патріарха Варфоломія, бо назавжди втратила перспективу найвпливовішої Церкви, - Андрій Юраш

21.05.2020 22:09 0

РПЦ розпочала дискредитацію Патріарха Варфоломія, бо назавжди втратила перспективу найвпливовішої Церкви, - Андрій Юраш

Андрій Юраш 19 травня у Фейсбуці прокоментував штучно створений і механічно роздутий окремими турецькими проісламістськими медіа скандал навколо Константинопольського Патріарха Варфоломія, якого разом з іншими немусульманськими лідерами Туреччини було голослівно і провокативно звинувачено у підтримці "тероризму" та співпраці з Фетхуллахом Гюленом, головним опонентом чинного турецького президента.

Релігієзнавець вважає, що вся ця акція виглядає, як добре спланована та проплачена акція третіх сил, які зацікавлені у підриві авторитету найважливішої фігури православного світу і називає такою силою – РПЦ.

"Саме Російська Православна Церква, яка через надання Патріархом Варфоломієм автокефалії Українській Православній Церкві назавжди втратила перспективу перетворитися на найвпливовішу та першу у диптиху Православну Церкву, є грошовитим опонентом Його Всесвятості Патріарха Варфоломія і започаткувала цілу систему акцій і дій, що на меті мають дискредитацію особи Патріарха Варфоломія та маргіналізацію Вселенського Патріархату за всіма напрямами", - резюмує Андрій Юраш.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/80288/

Следующая новость
Предыдущая новость

Квартирный переезд: «Абрикос» превратит проблему в праздник Адвокат по разводам: как правильно выбрать специалиста и не допустить ошибку? У Софії Київській відкриється виставка «Кольори православ'я. Польща» Онлайн запись на приём к репродуктологу Средство для безопасного и быстрого похудения

Публикации