Росія хоче привезти «гумконвой» для Києво-Печерської Лаври

25.04.2020 11:39 0

Росія хоче привезти «гумконвой» для Києво-Печерської Лаври

Російська Федерація хоче привезти до Києва вантаж з гуманітарною допомогою - для охопленої коронавірусом Києво-Печерської лаври.

Цю інформацію ВВС News Україна підтвердила уповноважена з прав людини в Україні Людмила Денісова.

Раніше уповноважена з прав людини Росії Тетяна Москалькова попросила свою українську колегу допомогти з доставкою до Лаври гуманітарного вантажу від російських "вірян" - бо ж міністерство соціальної політики України "не відповідає".

"Я отримала звернення Тетяни Москалькової. Але це питання до міністерства соціальної політики", - розповіла ВВС News Україна Людмила Денісова.

Вона додала, що розповіла російській колезі, як має відбуватись цей процес.

"Ініціатор звернення, який хоче надіслати вантаж, має звернутись до міністерства соціальної політики. Тільки там можуть вирішувати питання оформлення і ввезення вантажу як гуманітарної допомоги", - каже пані омбудсмен.

Пані Денісова додала, що не вирішує таких питань, а тільки контролює дотримання прав.

Києво-Печерська Лавра перебуває на повному карантині після того, як там відбувся спалах коронавірусу. Хворих близько 150 людей.

Тетяна Москалькова у зверненні вказувала, що росіяни зібрали дві тонни ліків, дезінфікуючих засобів, масок, рукавиць й інших засобів для боротьби з коронавірусом.

Вона каже, що попросила посприяти українську колегу, адже у міністерстві соціальної політики на звернення Росії не відреагували.

В Україні кілька монастирів УПЦ МП зачинені на карантин. Зокрема, Києво-Печерська та Почаївська лавра.

Ще місяць тому керівники цієї Церкви закликали не боятись коронавірусу та ходити до храмів. Предстоятель УПЦ МП Онуфрій, попри заборону поліції, також закликав іти на Великдень молитись біля храмів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79897/

Следующая новость
Предыдущая новость

В УГКЦ вперше відбувається літня школа лідерів мирянських спільнот і рухів Корейские бб-крема - растущая популярность среди украинок! Биокамины – новинка, заслуживающая внимания Суши, ролы и сеты с доставкой на дом в Харькове Беларусь не впустила из Украины главу Белорусской Автокефальной Православной Церкви

Публикации