РКЦ в Україні скасовує публічні Меси

18.03.2020 21:59 0

РКЦ в Україні скасовує публічні Меси

Єпископат РКЦ України видав «Рекомендації для пастирів у часі епідемії коронавірусу». У них, зокрема йдеться про те, що участь у Службі Божій братиме не більше 10 осіб. Про це інформує CREDO.

«Уряд України ухвалив рішення про заборону масових заходів за участю більше 10 осіб, враховуючи церковні обряди та церемонії. Просимо, аби всі душпастирі стосувалися до цієї норми. Пропонуємо, щоб обмежити участь у Святій Месі лише тих людей, які склали намірення Святої Меси, в тому числі в неділю. Це стосується також похорону та звершення інших таїнств», — йдеться у документі.

Проте храми не зачинятимуть.

Священників закликають вділяти час для людей, створити умови для сповіді, подбати про дезінфекцію, а також відвідувати хворих. Крім того, на час карантину скасовуються катехизи, паломництва та інші заходи.

Нагадаємо, в Україні оголошено карантин. По всій країні заборонено проведення всіх культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших заходів, у яких бере участь понад 10 осіб.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/rcc_in_ukraine/79308/

Следующая новость
Предыдущая новость

Реализация проектов на основе социального бизнеса Аренда мебели и инвентаря для мероприятий в Украине Быстрые заработки на азартных играх Почему люди так любят играть в игровые автоматы вулкан бесплатно Как обустроить узкую прихожую

Публикации