Римо-католицький єпископ Італії помер від коронавірусу

27.03.2020 7:59 0

25 березня в італійському місті Брешіа внаслідок хвороби коронавірусу помер 67-літній єпископ Анджело Морескі, апостольський вікарій Гамбелла в Ефіопії. Про це інформує польський журнал Gość.pl з посиланням на Agencja iNfo Salezjańska (пресслужба Зромадження отців салезіян).

Перші монаші обіти в Зромадженні салезіян Анджело Морескі склав 1974 року. Висвячений на священника 1983 року. Отець А. Морескі був місіонером в Ефіопії з 1991 року, номінований в 2000 році св.Папою Іваном Павлом II очільником Апостольської префектури в місцевості Гамбелла. В 2009 році Папа Бенедикт XVI призначив його Апостольським вікарієм і титулярним єпископом Елефантарії в Мавританії. Отець Морескі був хіротонізований в єпископи 2010 року. Він був відомий в Ефіопії як душпастир для молоді та потребуючих.

На сьогодні в Італії внаслідок коронавірусу померло вже 70 священників.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/79419/

Следующая новость
Предыдущая новость

Медицинский центр для суррогатных мам УАПЦ обіцяє перевірку продажу монастиря Американский сорт кофе Magnum: для истинных ценителей Врезные замки - высокое качество и доступные цены Как правильно выбрать ортопедический матрас для ребенка в интернете

Публикации