Римо-католицькі єпископи закликають вірян до щоденної спільної молитви о 19:30

19.03.2020 16:59 0

Римо-католицькі єпископи закликають вірян до щоденної спільної молитви о 19:30

Римо-католицькі єпископи України закликають вірян щодня о 19:30 молитися вервицю за здоров’я та подалання коронавірусу.

Про це повідомляє Католицький Медіа-Центр.

«Нехай особливим об'єднуючим знаком буде наша щоденна спільна розарієва молитва о 19:30 годині. Священики та богопосвячені особи нехай в цьому часі моляться перед Пресвятим Таїнством в храмі або каплиці монастиря, а усі вірні єднаються з ними на молитві в сімейному колі. В тому ж часі відбуватиметься трансляція молитви святого розарія на Радіо Марія та Телебаченні Віковічного Слова (EWTN)», - йдеться у повідомлені.

«Нехай 19:30 стане в цей важкий час нашою Святою Годиною Молитви за віддалення від світу загрози пандемії коронавірусу та збереження всіх нас у доброму здоров’ї та захищеними від раптової і несподіваної смерті.

Нехай Всемогутній Бог благословить усіх нас, нехай огорнуть нас своєю опікою Пресвята Діва Марія та Її Пречистий Обручник Святий Йосиф, а наші Святі Покровителі нехай заступаються за нами», - зазначають єпископи РКЦ в Україні.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/79327/

Следующая новость
Предыдущая новость

Создание и обслуживание мини АЗС Качественные сертифицированные чехлы для телефонов Только наша тонировка авто в Киеве позволит вам кардинально изменить внешний вид вашего автомобиля Учим английский на солнечной Мальте Професійний переклад угорської мови - успішно укладена угода

Публикации