Релігійні організації в Україні готові проводити богослужіння онлайн через коронавірус

19.03.2020 23:09 0

Заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі звернувся до представників релігійних організацій щодо проблеми поширення та протидії коронавірусу. Про це повідомляє УНН з посиланням на Телеграм-канал МВС.

"Загроза, з якою сьогодні зіштовхнулись люди, що проживають на території України, досить серйозна, але має низький рівень поширення. На цьому етапі, дотримуючись правил та ставлячись відповідально до своїх обов’язків можна зупинити розповсюдження вірусу. На нас лежить велика відповідальність за життя та здоров’я людей, тому ми повинні діяти рішуче та з розумінням", - йдеться у повідомленні.

Представники релігійних організацій та церков запевнили, що богослужіння може проходити онлайн, за допомогою різних технічних пристроїв або вдома кожною віруючою особою, а також обов’язково без порушень законодавства, оскільки такі заходи зумовлені теперішніми подіями та протистоянню поширенню коронавірусу.

В Україні зафіксовано уже 16 випадків COVID-19.

Дивіться також: Богослужіння on-line: список храмів, звідки ведуться трансляції

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/79331/

Следующая новость
Предыдущая новость

Жидкий лазер для депиляции Первый миллион в казино онлайн Лавина на сайте sherbanirada.poltava.ua Постельное белье Viluta – для соотечественниц, ценящих комфорт Какими особенностями обладают современные ноутбуки? Азартные игры и священное писание

Публикации