Ректор Київської духовної академії і семінарії попросив пробачення у всіх, кого заразив

18.04.2020 5:18 0

Ректор Київської духовної академії і семінарії попросив пробачення у всіх, кого заразив

У ректора Київської духовної академії і семінарії в Києво-Печерській Лаврі – єпископа Сильвестра (Стойчева) діагностували COVID-19, він вибачається.

Про це єпископ Сильвестр написав у facebook, пише Українська правда.

"Після того, як в Києво-Печерській Лаврі за розпорядженням мера Києва Віталія Кличка було розпочато повне тестування на COVID-19, я також здав ПЛР-тест. І отримав повідомлення, що мій тест виявився позитивним.

Після оголошення в Академії карантину, я намагався дотримуватися всіх його правил. Однак міг стати мимовільним джерелом зараження інших людей. І саме про це зараз переживаю. Тому, перш за все, я хочу попросити вибачення у всіх, для кого я міг стати джерелом зараження".

Він зазначив, що при цьому ні на момент здачі тесту, ні зараз у нього немає ніяких ознак гострого респіраторного захворювання. Температура також не перевищує норму.

16 квітня прес-служба академії повідомила, що троє викладачів і 16 студентів захворіли на коронавірус – це підтвердило ПЛР-тестування.

Особи, у яких виявлено хворобу, перебувають на самоізоляції в гуртожитку академії під наглядом медиків.

Академія розташована на території Києво-Печерської лаври.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79783/

Следующая новость
Предыдущая новость

Вулкан - кладезь ярких эмоций и наслаждения Вулкан казино — развлечения для каждого Онлайн-обучение на музыкальных инструментах В Славянске готовится 10-я школа миссионеров-прифронтовиков Как обезопасить дом от взлома

Публикации