Рада Церков закликає владу забезпечити фінансування Суспільного мовника України

12.04.2020 23:19 0

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає Верховну Раду та Кабінет Міністрів забезпечити належне фінансування Суспільного мовника, щоб його діяльність не лише продовжувалася в нормальному режимі, але й розвивалася.

Про це йдеться у листах Головуючого ВРЦіРО, Старшого єпископа Української Євангельської Церкви Василя Райчинця, спрямованих голові парламенту та Прем’єр-міністру України 11 квітня.

Церкви і релігійні організації України високо цінують свободу слова та вираження поглядів, які є невід’ємною частиною будь-якого демократичного суспільства. Висвітлення правдивої, об’єктивної інформації та всебічне інформування наших співгромадян про події в Україні, в тому числі релігійного характеру, є важливою місією Суспільного мовника.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій вітає рішення ПАТ «НСТУ» транслювати на телеканалах UA:ПЕРШИЙ та UA:КУЛЬТУРА богослужіння та проповіді релігійних діячів окремих конфесій. Водночас важливим є забезпечення рівного доступ до трансляції богослужінь усіх релігійних організацій, що входять до складу ВРЦіРО.

На переконання Ради Церков, висвітлення релігійного життя України важливо не лише під час карантину, а і в повсякденній діяльності Суспільного мовника, в чому Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій готова співпрацювати з ПАТ «НСТУ», — йдеться на сайті ВРЦіРО.

Як повідомляє Суспільне-новини, у Раді зареєстровано законопроект, який має зменшити фінансування Супільного мовлення на 178 мільйонів гривень (сума фінансування: 1 млрд 533 мільйони 205 тисяч гривень). Як повідомлялося раніше, бюджет НСТУ у 2020 році мав би становити 1 млрд 711 млн 516 тис. грн, це на 300 млн менше, ніж передбачено в законі "Про суспільне телебачення та радіомовлення України".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_in_massmedia/79677/

Следующая новость
Предыдущая новость

Огромный выбор предложений для вашего отпуска «Barberking» − настоящий атмосферный барбершоп в Харькове Виртуальный мир сказочных приключений Удобный и практичный встраиваемый холодильник В Житомире обыскали имама-чеченца в поисках оружия и экстремистской литературы

Публикации