П'ятидесятники проведуть онлайн один з найбільших з'їздів молоді «Малинфест» 2020

28.05.2020 7:18 3

П'ятидесятники проведуть онлайн один з найбільших з'їздів молоді «Малинфест» 2020

Один з найбільших з'їздів християнської молоді в Україні «Малинфест» Житомирської області в цьому році пройде онлайн. 23-й з'їзд молоді Української Церкви Християн Віри Євангельської (п'ятидесятників, УЦХВЕ) «Малинфест» буде проходити 9-12 липня онлайн, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Іnvictory.

«Цього літа ми не зможемо зібратися разом в Малинському лісі. Але... Почути мудре слово від служителів, прославити Бога, зміцнитися духовно, завести нові знайомства і відчути єдність з сотнями молодих людей - зможемо! Тому Малин 2020 буде онлайн! - повідомили організатори на сторінці Facebook - У кожному будинку, на екрані смартфона, голосом спікерів в твоїх навушниках і голосом Духа Святого в твоєму серці. Адже для того, щоб відчути присутність Бога, необов'язково стояти біля сцени під час прославлення. А щоб відчути єднання у Христі - необов'язково бути поруч фізично».

Серед спікерів конференції вже заявлені: Джордж Давидюк, Віктор Вознюк, Рассел Корець, Ростислав Мурах, Лео Франк, Василь Попудник.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/protestants/evangelical_christians_baptists/80364/

Следующая новость
Предыдущая новость

Чем отличаются фирмы-упаковщики автозапчастей? Строительство бассейнов под заказ Лактацид – как применять гель для интимной гигиены - советы от Filzor.ru Рэп-группа "Gospel Рeople" выступит на христианском фестивале в Херсонской области Принтер зажевывает бумагу – решение проблемы

Публикации