Про утиски вірян ПЦУ йшлося на зустрічі Митрополита Епіфанія з постійним представником президента України в Криму

15.02.2020 21:38 0

Про утиски вірян ПЦУ йшлося на зустрічі Митрополита Епіфанія з постійним представником президента України в Криму

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 14 лютого провів зустріч з постійним представником президента України в окупованому Криму Антоном Кориневичем, повідомляє пресслужба ПЦУ.

Представника президента супроводжували перший заступник Дар‘я Свиридова та заступник Таміла Ташева. На зустрічі також був присутній голова громадського об’єднання родичів політв‘язнів Кремля Ігор Котелянець.

Очільник ПЦУ обговорив з високоповажними гостями складну ситуацію в анексованому Криму та на окупованій частині Донбасу. Йшлося, зокрема, про значні утиски, яких в Криму зазнають віряни ПЦУ, в очолюваній архиєпископом Климентом єпархії, та представники кримськотатарського народу.

Митрополит Епіфаній розповів про низку зустрічей під час його візиту в США та про спілкування з Держсекретарем Майклом Помпео в Києві, в ході яких неодноразово піднімалося питання щодо порушення прав людини, зокрема на свободу віросповідання, на окупованих країною-агресором територіях.

Йшлося також про утримування Росією політв’язнів, приблизно 80% з яких складають кримські татари.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/78912/

Следующая новость
Предыдущая новость

Получение американской визы для украинцев быстро и безопасно Детская комната для двоих детей: фото и варианты планировки Комфорт і затишок – і опалення, і кондиціонер УПЦ КП презентувало відео «90 псалом - молитва воїна та капелана» Как обустроить узкую прихожую

Публикации