Предстоятель УПЦ МП засудив патріотів України

05.03.2020 8:09 0

Предстоятель УПЦ МП Митрополит Онуфрій заявив, що будує іншу, ніж патріоти, Україну. Про це він сказав у інтерв’ю для чорногорських ЗМІ, пише «Духовний фронт України».

«Звичайно, для нас сумно, що є такі люди, які спокушаються, вірять тим гаслам… в їхньому випадку політичні мотиви беруть гору. Вони вважають себе великими патріотами, але я їх такими не вважаю…той, хто любить себе більше за всіх, не патріот, це самолюбець, гордій, який не приносить користі нікому… На жаль, у них інші цінності на першому місці», — сказав Митрополит Онуфрій.

Він також заявив, що будує іншу, ніж патріоти Україну. При цьому на думку Онуфрія (Березовського), у державі, яку будують українські патріоти, немає місця для Христа і любові, на відміну від його бачення.

«Вони (патріоти — ред.) вважають, що будують Україну, я теж будую Україну, але я бачу Україну зовсім іншою, ніж вони. Я бачу таку Україну, в якій Христос є, де любов до Христа на першому місці і в Христі ми любимо один одного…», — зазначив очільник УПЦ МП.

Він також наголосив, що Московський Патріархат в Україні не буде підлаштовуватись під українців, бо «те, що Бог створив, не може бути ще краще. Якщо ми втрутимося, то зробимо тільки гірше».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/79133/

Следующая новость
Предыдущая новость

Система онлайн платежей iBox Надгробия и похоронная атрибутика из гранита Средство для безопасного и быстрого похудения Актуальная информация о курсах валют в Виннице Авиабилет может быть не таким, уж дорогим, как вы думаете

Публикации