Предстоятель УПЦ МП запевняє, що під час Великодніх Богослужінь віряни дотримуватимуться дистанції

15.04.2020 3:18 3

Предстоятель УПЦ МП запевняє, що під час Великодніх Богослужінь віряни дотримуватимуться дистанції

Предстоятель УПЦ МП у своєму відеозверненні розповів про порядок проведення Великодніх Богослужінь.

«У цей рік свято Святої Пасхи у нас особливе через вірусну хворобу, яка розповсюджується земною кулею. Тому сповіщаю вас, дорогі брати і сестри, що у храмах Пасхальні богослужіння будуть звершуватися», — сказав він.

Митрополит УПЦ МП висловив слова підтримки тим, хто хворіє та повідомив, що Богослужіння можна буде переглянути по телебаченні.

«Хочу втішити тих, хто через хворобу або з якихось інших причин залишаться вдома: ви не будете покинуті, ви зможете побачити Пасхальну службу по телебаченню».

Він також сказав, що «ті ж віряни, які прийдуть на Богослужіння, стоятимуть і молитимуться на вулиці, дотримуючись усіх необхідних санітарних норм».

Нагадаємо, учора, 13 квітня, Києво-Печерську лавру закрили на карантин. Станом на 13 квітня у Лаврі підтвердили 63 нових випадки коронавірусу, загальна кількість хворих священнослужителів у монастирі на той час сягала 90 осіб.

Сьогодні, 14 квітня, Віталій Кличко повідомив, що у Лаврі виявили короновірус ще у двох осіб.

Мер Києва також підтвердив інформацію, у столиці від коронавірусу помер насельник ще однієї Лаври – Почаївської.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/79714/

Следующая новость
Предыдущая новость

Ритуальные услуги от похоронного бюро «Новая жизнь» в Минске Как играть в виртуальном казино Кинг Идеальные женские сапоги на сайте Качественные металлопластиковые окна от бренда Rehau Стоит ли выбирать крашеные межкомнатные двери?

Публикации