Предстоятель ПЦУ закликав молитися за медичних працівників України

01.04.2020 16:08 3

Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній закликав українців молитися за медичних працівників країни та надавати усю можливу допомогу лікарям,, наголосив Епіфаній на сторінці у Facebook.

“Медичні працівники — лікарі різних спеціальностей, медсестри і медбрати, лаборанти та фельдшери, фармацевти, провізори та інші нині не просто виконують свою роботу, а звершують справжній подвиг служіння людям. Він звершується без пафосу і не для публіки, а заради втілення в життя покликання творити добро та рятувати інших — справи, глибоко християнської за сутністю. Тож безмежна вдячність усім, хто сьогодні, незважаючи на ризики для свого здоров’я, власні проблеми та турботи, рятує життя, допомагає полегшити біль, подолати хворобу й убезпечити від неї інших”, — вказав він в повідомленні.

Митрополит Епіфаній додав: “Багатьом важко уявити всю складність вашої професії, адже у ваших руках — велика цінність — людське життя. Тож саме на вас сьогодні — висока відповідальність, найбільший стрес і навантаження. Тримайтеся! Наша підтримка і наші молитви з вами! Наші священники разом з іншими волонтерами надають усю посильну допомогу, аби допомогти вам у вашому служінні, допомогти нести тягар вашого служіння. Ми щодня молимося за вас у наших монастирях і храмах”.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/79509/

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрые беспроцентные онлайн кредиты для всех Казино Вулкан удачи для везунчиков Спільний проект УПЦ КП і ресторану "Остання Барикада" — 7 тисяч порцій їжі знедоленим Фурнитура для стеклянных дверей и душевых кабин Роскошные свадебные платья в салоне «Анабель»

Публикации