Представники світового православ’я прибули на відзначення першої річниці інтронізації Предстоятеля ПЦУ

02.02.2020 23:09 0

Представники світового православ’я прибули на відзначення першої річниці інтронізації Предстоятеля ПЦУ

Напередодні відзначення першої річниці інтронізації Митрополита Київського і всієї України Епіфанія 2 лютого 2020 року він очолив Літургію у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

Предстоятелю помісної Української Православної Церкви співслужили архиєреї і духовенство зі всієї України, а також представники Вселенської Патріархії, Олександрійського Патріархату, Елладської Православної Церкви та монастирів Святої Гори Афон. Про це повідомляє офіційний сайт ПЦУ.

Від імені Вселенського Патріарха Варфоломія вітання Блаженнішому Митрополиту Епіфанію висловив митрополит Гальський Еммануїл.

Слово привітання від Папи і Патріарха Олександрійського і всієї Африки Феодора II висловив єпископ Вавилонський Феодор.

Привітання від Елладської Православної Церкви озвучив митрополит Адріанопольський Амфілохій.

Митрополит Епіфаній висловив щиру подяку за усі привітання та наголосив на важливості визнання автокефалії помісної Української Православної Церкви і незворотності цього процесу.

Також Предстоятель зазначив, що сьогоднішні вітання стосуються усієї Православної Церкви України: єпископату, духовенства і мирян.

«Тож продовжимо наполегливо працювати, щоб усі православні українці об’єдналися навколо Київського престолу. Спільними зусиллями ми і надалі будемо будувати Церкву відкриту для всіх, щоб іти шляхом, який веде до спасіння», – сказав Митрополит.

Додамо, що 1 лютого Митрополит Київський і всієї України Епіфаній зустрівся з єпископом Вавилонським Феодором, вікарієм Папи і Патріарха Олександрійського і всієї Африки.

Під час зустрічі обговорили низку питань, які стосуються взаємовідносин між Українською та Олександрійською Церквами.

Також Митрополит Епіфаній передав щирі побажання Папі і Патріарху Олександрійському і всієї Африки Феодору II.

Нагадаємо, що в листопаді 2019 року Олександрійський Патріархат визнав автокефалію Православної Церкви України.

1 лютого 2020 року до Предстоятеля ПЦУ завітала також делегація Вселенського Патріархату у складі митрополита Гальського Еммануїла, митрополита Адріанопольського Амфілохія та другого секретаря Священного Синоду Константинопольської Церкви диякона Григорія. Від Афонського монастиря Пантократор Його Блаженство відвідали ігумен Гавриїл та єромонах Микита. Лагадську митрополію Елладської Православної Церкви представляли архімандрити Петрос, Панайотіс та Димитріос.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/78755/

Следующая новость
Предыдущая новость

Библия на любой вкус по выгодным ценам Играть на реальные деньги в онлайн казино Выходные в Запорожье: самые необычные экскурсии Духовенство УПЦ взяло участь у святкуванні дня слідчих органів РФ у Сімферополі Акційний пакет для нових абонентів “Волі”

Публикации