Постійний Синод УГКЦ у Львові обговорює стан душпастирства в обставинах пандемії

26.05.2020 11:29 0

Постійний Синод УГКЦ у Львові обговорює стан душпастирства в обставинах пандемії

25 травня 2020 року в Патріаршому домі в м. Львові розпочалися робочі засідання Постійного Синоду Української Греко-Католицької Церкви. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Робочі засідання Постійного Синоду УГКЦ очолює Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав. Також у його роботі бере участь один із членів Синоду владика Теодор Мартинюк, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, і двоє заступників членів Постійного Синоду: владика Ігор Возьняк, архиєпископ і митрополит Львівський, та владика Ярослав Приріз, єпарх Самбірсько-Дрогобицький. Участь заступників зумовлена карантинними обмеженнями у зв’язку із поширенням пандемії та неможливістю прибуття членів Постійного Синоду через закриття національних кордонів.

Також участь у засіданнях бере Секретар Синоду Єпископів УГКЦ владика Богдан Дзюрах.

У перший день роботи єпископи ознайомилися із сучасним станом монашества в Українській Греко-Католицькій Церкві, про який звітувала Патріарша комісія у справах монашества УГКЦ на чолі із владикою Михайлом Бубнієм, екзархом Одеським.

Владика Кеннет Новаківський, єпарх Лондонський, представив діяльність Душпастирської ради, а владика Богдан Данило, єпарх Пармський, разом із Патріаршою комісією у справах духовенства прозвітували про стан духовенства в сучасних умовах душпастирства, а особливо про розвиток покликань до священства. На завершення робочого дня також відбулася презентація життя і діяльності Соціального відділу Української Греко-Католицької Церкви на чолі із владикою Василієм Тучапцем.

Окрім того, синодальні отці розглянуть пропозиції щодо проведення Синоду Єпископів УГКЦ у 2020 році та сучасний стан душпастирства Церкви в обставинах карантину, поширення пандемії та її наслідків.

Засідання Постійного Синоду УГКЦ триватимуть до 27 травня.

Зазначимо, Постійний Синод допомагає Главі УГКЦ у справах звичайного адміністрування або у вирішенні термінових справ Церкви.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/80350/

Следующая новость
Предыдущая новость

Домашние животные - большая ответственность Сыграйте на онлайн игральных автоматах на сайте онлайн казино Slots-Doc-com Практичные и качественные шкафы-купе от производителя Церковные изделия высокого качества Изготовление упаковки в Киеве – большие тиражи недорого

Публикации