Посольство США в Україні привітало ПЦУ з річницею Томосу

07.01.2020 1:38 3

Посольство США в Україні привітало ПЦУ з річницею Томосу

Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні привітало Православну церкву України з першою річницею отримання Томосу про автокефалію.

Відповідну заяву посольство США оприлюднило у Facebook, повідомляє Укрінформ.

"Вітаємо Православну Церкву України з першою річницею отримання Томосу про автокефалію, наданого Вселенським Патріархом Варфоломієм. Ми ще раз наголошуємо на нашій міцній підтримці права українців вільно сповідувати релігію без зовнішнього втручання", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, рік тому, 5 січня 2019 року, Вселенський Патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію об’єднаної Православної церкви України.

Процедура надання автокефалії ПЦУ завершилась 6 січня 2019 року — в Патріаршому храмі Святого Георгія в Стамбулі відбулося вручення Томоса про автокефалію та Божественна Літургія, яку спільно відправили Вселенський Патріарх Варфоломій та Предстоятель Православної Церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/78429/

Следующая новость
Предыдущая новость

Ресурс Слототоп и его преимущества Капелан УПЦ КП прочитав військовим лекції «Цінність християнського життя» та «Вартість і призначення людини» Для надлежащего уровня обслуживания покупателя необходимо современное оборудование Как выбрать долговечную и прочную ванну? Экскурсии из Москвы по разным городам России

Публикации