Посол Ізраїлю просить хасидів не їхати в Умань

09.04.2020 17:09 0

Посол Ізраїлю просить хасидів не їхати в Умань

Хасидів попросили утриматися від паломництва до Умані і залишитися вдома через пандемію. Відповідне звернення зробили посол Ізраїлю в Україні Йоель Ліон і мер Умані Олександр Цебрій в середу, 8 квітня.

Як повідомляє «Кореспондент», заяву також підписали головний рабин України Моше Азман і головний рабин Умані Яків Джанта.

«Тора наказує нам залишатися подалі від небезпеки. Через пандемію ми закликаємо вас виконувати вказівки місцевого самоврядування. Залишайтеся на карантині в своїх будинках», – сказано в зверненні.

Підписанти також закликали хасидів дотримуватися всіх карантинних заходів. У зверненні також попередили паломників про штрафи за порушення карантину.

Нагадаємо, що раніше в Умані від COVID-19 помер паломник зі США. Чоловікові було 47 років, він приїхав в Україну з дружиною і шістьма дітьми. Він мав важку патологію, але не підпускав до себе лікарів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/other_confessions/judaism/79630/

Следующая новость
Предыдущая новость

Рулонные шторы День-Ночь- практичный и удобный атрибут комфорта Реабилитационный центр в Киеве Капелан УПЦ КП прочитав військовим лекції «Цінність християнського життя» та «Вартість і призначення людини» На круглому столі в СБУ священик УПЦ КП говорив про загрози від УПЦ (МП) Покупая товар, вы поддерживаете православную культуру

Публикации