Порошенко привітав Предстоятеля ПЦУ Епіфанія з Днем народження та першою річницею інтронізації

05.02.2020 9:29 0

Порошенко привітав Предстоятеля ПЦУ Епіфанія з Днем народження та першою річницею інтронізації

П’ятий президент України Петро Порошенко привітав Митрополита Київського ПЦУ Епіфанія з Днем народження та першою річницею інтронізації.

Порошенко вручив Предстоятелю Православної Церкви України букет червоних троянд та висловив упевненість, що за перший рік Церква зміцнилася та заслужила повагу усього світового православ’я, повідомляє НВ.

«Сьогодні у нас усіх велике свято. Це дійсно свято, коли держава має міцний духовний фундамент — нашу Церкву. Свято, що Україна має духовних лідерів, які ведуть за собою, сіють віру у Господа, віру у справедливість і віру в Україну», — заявив Порошенко.

За його словами, за перший рік існування до ПЦУ приєдналися сотні парафій.

Нагадаємо, 3 лютого 2019 року у Софії Київській пройшла церемонія інтронізації Предстоятеля Православної Церкви України Епіфанія. Церемонія інтронізації завершила усі процедури, які утверджували автокефалію ПЦУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/78775/

Следующая новость
Предыдущая новость

Le Figaro: Папа Франциск може відвідати Росію, яку оминав через війну в Україні Букет для невесты заказываем в интернет магазине Эффективная реклама на улицах Тренинги по работе с опорными точками Стартовал 72-часовой молитвенный марафон Украинского межцерковного совета

Публикации