Поліція вирішує питання про відкриття кримінального провадження щодо натовпу мирян у Почаївській лаврі

19.04.2020 21:19 21

У Тернопільській області поліцейські зафіксували порушення карантинних обмежень на богослужінні у Почаївській Свято-Успенській лаврі, де раніше інфекцію знайшли у священників і хористів. На службу прийшла значна кількість віруючих, які не дотримувалися дистанції. Про це повідомили у відділі комунікації поліції, інформує Сьогодні.

Згідно з попередніми домовленостями з духовенством Почаївської лаври, богослужіння повинно було проводитися з виконанням всіх умов і правил щодо карантину. Парафіяни мали перебувати на прилеглій території, а не в самому храмі.

Втім, більшість прийшли на святкову службу з індивідуальними засобами захисту, а тим, хто їх не мав, поліцейські роздавали медичні маски.

"Пасхальне богослужіння розпочалося о 23-й годині. В цей час поліцейські зафіксували скупчення людей у храмі, ще кілька десятків прихожан перебували на вулиці. Переважна більшість не дотримувалися дистанції. Під час релігійної відправи духовенство відчинило двері монастиря і віряни, всупереч встановленим обмеженням, почали заходити всередину. В зв’язку з цим були посилені поліцейські заходи задля мінімізації можливого зараження людей", – йдеться в повідомленні.

Служба закінчилася близько 4:30, і парафіяни розійшлися. Правоохоронці розглядають питання про відкриття кримінального провадження.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/79819/

Следующая новость
Предыдущая новость

Бесплатные игровые автоматы в казино Особенности модульного строительства в России Где найти профессионального фотографа интерьеров в Киеве? Утепление фасадов по доступным ценам и качественно Балкон под ключ, выгоды строительства такого балкона

Публикации