Поліція порушила кримінальне провадження проти школи «Нового покоління» у Першотравенську

11.04.2020 3:09 3

Поліція порушила кримінальне провадження проти школи «Нового покоління» у Першотравенську

Поліція порушила кримінальне провадження проти біблійної школи у Першотравенську Дніпропетровської області. Підозрюють, що вона стала джерелом спалаху коронавірусної хвороби Covid-19 у місті.

Про це йдеться у повідомленні «Української правди» з посиланням на сайт обласної поліції.

Кримінальне провадження відкрите за ч. 1 ст. 325 ККУ (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

8 квітня поліцейські карного розшуку провели обшук та вилучили з приміщення школи речові докази - відеореєстратор зовнішнього спостереження, журнали відвідування, два системні блоки, вінчестери, флешносії, карти пам’яті, документацію.

Керівництву школи загрожує штраф або навіть до трьох років в’язниці.

Передісторія:

8 квітня стало відомо, що у Першотравенську стався спалах коронавірусу. У місті зафіксували 21 випадок зараження, більше половині, ніж в усій області.

Спочатку причини побачили у щорічному зібранні баптистів, але згодом обласна влада визнала, що це не так. В загостренні епідемії звинуватили християнську церкву "Нове покоління", на базі якої створений "Міжнародний біблійний коледж".

В облраді повідомили, що до коледжу приїжджали люди з різних країн світу і саме в цьому середовищі були виявлені випадки захворювань на коронавірус.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/79638/

Следующая новость
Предыдущая новость

Глава УГКЦ відвідав скаутський табір і закликав молодь и церкву "разом працювати і йти в ногу" "Amnesty International" видит "агрессивное наступление" конфессий на парламент Украины Туристические коврики разных видов и цветов Известное Эльслотс казино на деньги Зачем соблюдать пост и почему вообще следует поститься?

Публикации