Показу мод у столичному костелі не буде, - Бородянський

06.01.2020 2:39 3

Показу мод у столичному костелі не буде, - Бородянський

Міністр культури Володимир Бородянський повідомив, що проведення показу колекції одягу в храмі св. Миколая у Києві дизайнерки Серебрової відміняється. Про це міністр написав на своїй сторінці у Фейсбук, пише Католицький Медіа-Центр.

У суботу, 4 січня, близько 19:30 Володимир Бородянський опублікував такий текст: "Показу мод у будівлі костьолу Святого Миколи, який перебуває на балансі Національного будинку органної та камерної музики України - не буде. Оскільки одночасно це і Національний будинок органної та камерної музики України, і діючий костьол, будь-які заходи в цьому місці враховують позицію настоятеля. Усно настоятель вже надав негативну відповідь".

Нагадуємо, що до Міністерства культури надійшло прохання від української дизайнерки Серебрової провести показ моди у сакральній споруді. Єпископ Віталій Кривицький SDB, який опікується Київсько-Житомирською дієцезією РКЦ, різко висловився проти такої ініціативі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/78411/

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрая доставка вкусной еды на дом Использование миостимуляции Компания «3DGURU» предлагает качественные услуги 3D печати Лечение наркомании в Тернополе Большой выбор утюгов с автоотключением

Публикации