Після тривалої госпіталізації помер уже восьмий насельник Троїце-Сергієвої Лаври

15.05.2020 11:18 3

Після тривалої госпіталізації помер уже восьмий насельник Троїце-Сергієвої Лаври

Після тривалої госпіталізації з Covid-19 14 травня помер насельник Троїце-Сергієвої Лаври РПЦ єромонах Модест (Панченко). Інформацію про це Порталу "Credo.Press" підтвердили співробітники гімназії (православного центру освіти) в Топоркові, приписаної до Лаври, в якому працював о. Модест. Він став 8-м насельником Лаври, який помер за останній місяць або безпосередньо через коронавирус, або через ускладнення інших хронічних захворювань, викликаних інфекцією.

За словами співробітників гімназії, о. Модест "запам'ятався своїм добрим характером, чуйним серцем і ясним розумом. Він весь світився завжди ... Адміністрація гімназії просить посилених молитов за упокій батька Модеста".

Останні дні свого життя єромонах Модест був підключений до апарату ШВЛ і перебував у стані медикаментозної коми, з якої не зміг вийти.

12 травня помер один з найстаріших насельників Лаври схиархимандрит Рафаїл (Іванов); раніше сайт Лаври повідомляв про те, що головний лікар монастиря і Московської духовної академії (МДА) ігумен Тихон (Барсуков), архимандрит Іліан (Племенюк) і єродиякон монастиря Калліст (Косулин) померли через коронавирус, ще кілька братів померли в цей же час від інших захворювань.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/80200/

Следующая новость
Предыдущая новость

Получение клиентского статуса и соответствующие привилегии Домашня зарядна станція для електромобіля Лікування Пролежнів: Сучасні Методи та Особливості Капелан УПЦ КП прочитав військовим лекції «Цінність християнського життя» та «Вартість і призначення людини» Ассортимент игровых машин на любой вкус

Публикации