Пік захворювання COVID-19 може наступити після Великодня, - МОЗ

21.04.2020 19:59 3

Пік захворювання COVID-19 може наступити після Великодня, - МОЗ

Через п'ять-десять днів після Великодніх свят в Україні може статися спалах нових заражень коронавірусом. Про це в ефірі ТСН повідомила заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак. Про це пише Укрінформ.

"На думку епідеміологів, і вже є досвід певний, на п'ятий-десятий день від такого масового скупчення людей у певних храмах ми можемо очікувати зростання захворюваності", - зазначила вона.

За словами заступниці міністра, це станеться через те, що чимало українців не дотримувалися карантину й пішли до церков, де могли заразитися коронавірусом.

"Так відбулося і відбувається після Вербної неділі. На превеликий жаль, ми можемо чекати на таку загрозу і через тиждень практично", - додала Микичак.

Як повідомлялося, у Міністерстві охорони здоров'я пов'язують зростання кількості інфікованих коронавірусом в останні дні з ігноруванням рекомендацій залишатися вдома на Вербну неділю, а також зі збільшенням кількості тестувань.

"Багато хто не дотримався наших рекомендацій залишатися вдома на Вербну неділю і не відвідувати богослужіння. У зв'язку з цим прояви були на четвертий-п'ятий день після того, як люди інфікувалися, і ми побачили відразу ріст захворюваності на коронавірус", - заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Через постійне зростання кількості хворих на коронавірус в Україні МОЗ пропонує подовжити карантин до 12 травня.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79848/

Следующая новость
Предыдущая новость

Адвокат по разводам: как правильно выбрать специалиста и не допустить ошибку? Сайт для современных мам Разработка мобильных приложений для отелей Онлайн-казино PointLoto – лучшие азартные развлечения для геймеров Оригинальные швейцарские часы от проверенных брендов

Публикации