Під Києвом вірні УПЦ МП не пускають прихильників ПЦУ в храм, — митрополит Олександр (Драбинко)

25.01.2020 12:08 3

На Київщині парафіяни Української Православної Церкви Московського Патріархату не пускають віруючих об'єднаної Православної Церкви України в храм.

Про це повідомив в фейсбук єпископ Православної церкви України, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр (Драбинко).

“Майже рік як склалася нездорова релігійна ситуація в селі Морозівка Баришівського району що на Київщині. Громада що є в складі Московського патріархату не допускає віруючих Православної Церкви України для звершення богослужінь в місцевому Свято-Успенському храмі”, —написав він.

При цьому, за словами митрополита, місцева сільська громада підтримала перехід до Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України, а сам храм не належить приходу Московського патріархату.

“Всіх бажаючих ознайомитися з дійсним положенням речей запрошуємо до Морозівки, де в Неділю 26 січня в пристосованому приміщенні завершуватиму Божественну літургію. Початок богослужіння о 9.00 годині”, — написав він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/land_and_property_problems/78652/

Следующая новость
Предыдущая новость

Полный спектр ритуальных услуг от «Орг-Ритуал» Селяни за власний кошт ремонтують унікальну церкву Чернігівщини Футбольные бутсы Спортивный топ SMM продвижение

Публикации